fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Tyrimų atsakymų peržiūra

1. Kada pateikiami tyrimų rezultatai?

Atsakymai pateikiami priklausomai nuo pasirinktų tyrimų tipo, kiekio ir specialių jiems taikomų reikalavimų. Įprastai bendraklinikinių, biocheminių, hormonų tyrimų rezultatai pateikiami per 1-2 d.d. Retų, genetinių, imunologinių, mikrobiologinių, užkrečiamųjų ligų, patologinių tyrimų rezultatai pateikiami per 7-10 d.d. (kai kuriais atvejais tyrimų rezultatai gali būti pateikiami per 14 – 30 d.d.) Dėl tyrimų rezultatų pateikimo pacientai yra informuojami paslaugų suteikimo metu ar susisiekus telefonais: +370 6 853 98 01; +370 6820 53 99

2. Kaip gausiu atsakymą?

Atsakymą gausite vizito metu nurodytu el. pašto adresu arba atsakymą atsiimti galite atvykę į SYNLAB laboratoriją.

3. Ar galėsiu internete stebėti savo užsakymą?

Šiuo metu stebėti tyrimo užsakymo būsenos negalite, tačiau jau netrukus šią paslaugą galėsime pasiūlyti.

4. Jeigu atlikau daug tyrimų ar atsakymai bus gauti, kuomet bus atliktas paskutinis tyrimas ar gausiu kiekvieną tyrimą atskirai?

SYNLAB laboratorijoje galite gauti kiekvieną tyrimą atskirai arba gauti rezultatus, kuomet visi tyrimai bus atlikti. SYNLAB palieka teisę spręsti pacientams, kaip jiems yra patogiau gauti rezultatus.

5. Gavau rezultatus el. paštu, tačiau nepavyksta jų atsidaryti. Kaip teisingai tai turėčiau padaryti?

1. Įsitikinkite, kad gavote SMS žinutę su nurodytu tyrimo užsakymo kodą, kurį sudaro 7 skaitmenys.

2. Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę, kurios adresą nurodėte vizito metu.

3. Pašto dėžutėje turite gauti el. laišką iš SYNLAB Lietuva laboratorijos:

 

4. Spaudžiate laukelį „Atidaryti“.

5. Laukelyje „Užsakymo numeris/Slaptažodis“ įveskite užsakymo kodą, kurį gavote SMS žinute:

6. Suvedus užsakymo kodą rezultatas turi būti matomas ekrane:

7. Primename, kad rezultatą būtina išsisaugoti kompiuteryje ar kitoje laikmenoje, nes dėl duomenų saugumo el. pašte galėsite rezultatą peržiūrėti 1 mėnesį.

 

6. Atsidarius tyrimų rezultatą rašoma, kad yra prisegtas priedas. Kaip turėčiau jį atsidaryti?

1. Atsidarius tyrimo rezultatą apatinėje eilutėje yra matomas prisegtas dokumentas. Norint peržiūrėti prisegtą dokumentą – spauskite „Rodyti priedą“, norint atsisiųsti – spauskite „Atsisiųsti priedą“.

 

2. Prisegtas dokumentas pasirinkus „Atsisiųsti priedą“ arba „Rodyti priedą“ yra atidaromas automatiškai PDF formatu arba atsiunčiamas į „Downloads“ (liet. Atsisiuntimai) aplankale.

3. Primename, kad rezultatą būtina išsisaugoti kompiuteryje ar kitoje laikmenoje, nes dėl duomenų saugumo el. pašte galėsite rezultatą peržiūrėti 1 mėnesį.

7. Ar atsakymus, gautus el. paštu, galėsiu peržiūrėti neribotą laiką?

Gavus rezultatus el. paštu, būtina išsisaugoti kompiuteryje ar kitoje laikmenoje, nes dėl duomenų saugumo el. pašte galėsite rezultatą peržiūrėti 1 mėnesį nuo jo gavimo datos. Jeigu atsakymo neišsisaugojote, jį galėsite gauti pakartotinai tyrimo atlikimo metu nurodytu el. paštu (ar atvykstant į SYNLAB laboratoriją) už papildomą mokestį (5,50 EUR).


Neradai reikiamo atsakymo? Susisiekime:

el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. +370 685 39 801

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.