fbpx

+370 6 853 98 01

-->

WellMe Symptom

Menopauzė - dažna, brandžios moters, nerimo priežastis.WellMe Symptom MENOPAUZĖS tyrimų programa, gali padėti siekiant sužinoti ar jaučiami organizmo simptomai ar ženklai nėra susiję su menopauzės pradžia.

WellMe Symptom SVEIKOS ODOS ar SVEIKOS ODOS Plius tyrimų programos padės sužinoti ar odos bėrimai, pleiskanojimas, raudonis nėra susiję su kraujo rodiklių disbalansu. 

Sveiki ir žvilgantys plaukai - sveiko organizmo atspindys. WellMe Symptom tyrimų programa SLENKANT PLAUKAMS padės nustatyti galimas plaukų slinkimo priežastis ir leis imtis reikiamų veiksmų, norint džiaugtis gražiais ir žvilgančiais plaukais.

 WellMe Symptom VIRŠKINAMOJO TRAKTO tyrimų programa, gali padėti nustatyti virškinamojo trakto sutrikimus ar ligas, kurios gali daryti įtaką gyvenimo kokybei ir gerai savijautai.

WellMe Symptom VĖŽIO ŽYMENŲ PROGRAMA MOTERIMS ar VYRAMS, gali padėti nustatant, ar nėra įtarimo dėl onkologinių susirgimų, padėti įvertinti gydymo efektyvumą ar galimą atsinaujinimą po taikyto gydymo.

Nerimo ir nemigos priežasčių pradėkite ieškoti nuo išsamių kraujo tyrimų. WellMe Symptom NEMIGOS IR NERIMO tyrimų programa, padės išsiaiškinti ar jačiamas nerimas ir nemiga nėra susiję su pablogėjusiais kraujo rodikliais.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.