fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Vakcina nuo sezoninio gripo

Gripas – tai ūminė virusinė kvėpavimo takų infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu bei viena dažniausių epidemijomis pasireiškiančių ligų. Užsikrėtus ir susirgus gripu, didžiausia grėsmė – sunkios komplikacijos: plaučių uždegimas, širdies raumens uždegimas, galvos smegenų ir galvos smegenų dangalų uždegimas, sinusitas, inkstų uždegimas ir kt.

Susirgus gripu, gali paūmėti dauguma lėtinių ligų (pavyzdžiui, kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių), kurios taip pat gali lemti žmogaus sveikatos būklės pablogėjimą ar net mirtį.

Gripo simptomai
Gripui būdinga staigi pradžia, aukšta temperatūra (didesnė nei 38°C), sausas kosulys, gerklės, galvos ir raumenų skausmas, nuovargis ir silpnumas. Retai pasitaikantys gripo simptomai yra šleikštulys, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas.


SYNLAB LABORATORIJOJE SKIEPIJAMA KETURVALENTE GRIPO VAKCINA INFLUVAC TETRA

Skiepytis nuo gripo rekomenduojama prieš prasidedant gripo sezonui, t. y. rugsėjo pabaigoje-spalio mėn., tačiau skiepytis galima viso gripo sezono metu. Pakankamo antikūnų titro organizme susidarymui reikalingas maždaug dviejų savaičių laikotarpis.

Klinikinė vakcinos Infuvac Tetra informaciją


Infuvac Tetra skiriama profilaktikai nuo gripo, kurį sukelia du gripo A viruso potipiai ir du gripo B viruso tipai, esantys vakcinos sudėtyje:

  • aktyviai suaugusiųjų, įskaitant nėščias moteris,;
  • vaikų nuo 6 mėnesių amžiaus imunizacijai;
  • pasyviai kūdikio (laikotarpiu nuo gimimo iki mažiau kaip 6 mėnesių amžiaus) apsaugai, jei buvo paskiepyta nėščia moteris.

Dozavimas

  • Suaugusiesiems viena 0,5 ml dozė;
  • Vaikams nuo 6 mėnesių iki 17 metų viena 0,5 ml dozė;
  • Anksčiau neskiepytiems jaunesniems kaip 9 metų vaikams antroji 0,5 ml dozė turi būti skiriama praėjus bent 4 savaičių laikotarpiui;
  • Jaunesniems kaip 6 mėnesių kūdikiams Influvac Tetra vartojimo (aktyvios imunizacijos) saugumas ir veiksmingumas neištirti;
  • Pasyvi apsauga nėščiai moteriai sušvirkšta viena 0,5 ml dozė gali apsaugoti kūdikius laikotarpiu nuo gimimo iki mažiau kaip 6 mėnesių amžiaus.

Vakcina turi būti leidžiama į raumenis arba po oda.

Galimas šalutinis poveikis
Vakcinos gali sukelti nepageidaujamas reakcijas, tačiau jos nėra sunkios, netgi priešingai – dažnu atveju būna trumpalaikės. Galimos nesunkios šalutinės reakcijos – paraudimas ar patinimas dūrio vietoje, lengvas karščiavimas, galūnės skausmas, kur buvo suleista vakcina ir kita.


SYNLAB LABORATORIJOJE SKIEPIJAMA KETURVALENTE GRIPO VAKCINA INFLUVAC TETRA

PASLAUGOS PAVADINIMAS KAINA, EUR.
Influvac Tetra vakcina nuo gripo  20,00
Skiepijimo paslauga 5,00

Pasirūpink vakcina nuo sezoninio gripo!Registracija

Skiepytis nuo gripo rekomenduojama prieš prasidedant gripo sezonui, t. y. rugsėjo pabaigoje-spalio mėn., tačiau skiepytis galima viso gripo sezono metu. Pakankamo antikūnų titro organizme susidarymui reikalingas maždaug dviejų savaičių laikotarpis.

 

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.