fbpx

+370 6 853 98 01

-->

SYNLAB WellMe

Pradėk savo kelionę sveikesnio aš link. Atlik WellMe tyrimų programą šiandien!

WellMe pateiks išsamų sveikatos įvertinimą. Tyrimų programos sudarytos iš svarbiausių kraujo rodiklių, o gauti tyrimų rezultatai leis aptikti ūmias ir lėtines ligas, dar iki pirmųjų simptomų pradžios.

Kokia tavo geros sveikatos paslaptis?

Sveikata – tai visiškos fizinės ir psichinės gerovės būsena. Psichinė sveikata ir fizinė sveikata yra neatsiejama viena nuo kitos, todėl gerindami savo fizinę sveikatą, tuo pačiu metu rūpinames ir savo psichine sveikata ir atvirkščiai.

WellMe - SYNLAB laboratorijos specialistų sukurtos profilaktinės kraujo tyrimų programos, skirtos užtikrinti, kad bet kuriuo gyvenimo etapu gautumėte išsamų savo sveikatos įvertinimą.

Kraujo tyrimai yra pirmas žingsnis siekiant nustatyti rimtus lėtinius susirgimus, tokius kaip, hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas ir kt. WellMe tyrimų programos padės aptikti sveikatos problemas anksti, taip užkertant kelią rimtų ligų išsivystymui.

Atrask savo kelią į sveikatą su WellMe

Mėgaukis sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu. Atlik tyrimų programas WellMe ar WellMe Plius jau šiandien ir ištirk savo sveikatos būklę.

WellMe profilaktinių kraujo tyrimų programų privalumai:

Ankstyva ligų diagnostika:

Reguliariai atliekamos WellMe tyrimų programos leidžia aptikti sveikatos problemas anksti, o laiku pradėtas gydymas, padės išvengti rimtų sveikatos problemų.

Profilaktinė priežiūra:

Profilaktiškai altiekami  kraujo tyrimai leidžia sumažinti ligų riziką, užkelta kelią galimam neįgalumo vystimuisi ar net mirčiai.

Sumažėjusios sveikatos priežiūros išlaidos:

Laiku nediagnozuoti rimti sveikatos sutrikimai, lemia dideles gydymo ir reabilitacijos išlaidas. Reguliariai atliekamos WellMe tyrimų programos gali užtikrinti savalaikę sveikatos problemų diagnostiką.

Sveikatos stebėsena:

Reguliariai atliekant WellMe tyrimų programas galėsite stebėti svarbiausių kraujo rodiklių pokyčius.

Išsirink sau tinkamiausią tyrimų programą

WellMe tyrimų programų misija  - pateikti svarbiausių kraujo tyrimų rodiklių atsakymus, aktualiame amžiaus tarpsnyje, tam kad kiekvienas galėtų mėgautis sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu.

VAIKAMS (iki 13 metų amžiaus)

Suteikite vaikams sveiką ir laimingą vaikystę. Atlikite WellMe ar WellMe Plius tyrimų programą VAIKAMS. Stebėkite jų augimą ir vystymąsi bei užtikrinkite subalansuotą vaiko sveikatos stebėseną ir savailaikę diagnostiką.

Skaityti daugiau

JAI/JAM 20 (20-29 metų amžiaus)

WellMe ir WellMe Plius tyrimų programos JAI/JAM 20 suteiks išsamų sveikatos įvertinimą ir padės užkirsti kelią galimų sveikatos problemų išsivystymui.  Pasirūpinkime, kad reguliarūs kraujo tyrimai taptų įprasta sveikatos disciplina.

Skaityti daugiau

JAI/JAM 30 (30-39 metų amžiaus)

Įsitikinkite, kad į naują dešimtmetį žengiate geriausios sveikatos. Atlikite profilaktines kraujo tyrimų programas WellMe ar WellMe Plius JAI/JAM 30. Nerizikuokite, imkitės priemonių reguliariai savo sveikatos stebėsenai ir užkirskite kelią ligų vystymuisi.

Skaityti daugiau

JAI/JAM 40 (40-49 metų amžiaus)

Pasitikite naujus iššūkius puikios sveikatos būklės. WellMe ir WellMe Plius tyrimų programos JAI/JAM 40 suteiks išsamų sveikatos įvertinimą. Imkitės proaktyvių veiksmų dėl savo sveikatos!

Skaityti daugiau

JAI/JAM 50 (50-59 metų amžiaus)

Mėgaukitės sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu atlikę tyrimų programą WellMe ar WellMe Plius JAI/JAM 50. Pasirūpinkite savo sveikata ir užkirskite kelią ūmių ar lėtinių ligų vytymuisi.

Skaityti daugiau

JAI/JAM 60 (60 metų amžiaus ir vyresni)

"Išlikite sveiki ir aktyvios fizinės būklės savo aukso amžiuje.
WellMe ir WellMe Plius tyrimų programos JAI/JAM 60, pateiks išsamų sveikatos įvertinimą ir aptiks galimas sveikatos problemas anksti.

Skaityti daugiau

Atlik WellMe ar WellMe Plius tyrimų programą ir mėgaukis sveikesniu gyvenimu!Registracija

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.