fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Sveikatos patikros

SYNLAB Lietuva laboratorijoje, Vilniuje, Ukmergės g. 223,  atliekamos sveikatos patikros dėl medicininės pažymos dėl darbo arba medicininės pažymos dėl  vairuotojo sveikatos (1 grupės (AM, A1, A, B1, B ir BE kategorijų) transporto priemonių):

PASLAUGOS PAVADINIMAS KAINAS, EUR
Profilaktinė darbuotojo sveikatos patikra 30,00
Vairuotojo sveikatos patikra (1 grupė (AM, A1, A, B1, B ir BE kategorijų) 35,00

 

Sveikatos patikrinimus atlieka, SYNLAB Lietuva darbo medicinos gydytojas Evelina Antanėlė. 

SYNLAB Lietuva labaratorijoje galite atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimą dėl 047/a ir 048/a Medicininės pažymos dėl darbo. Sveikatos patikrinimą atlieka SYNLAB Lietuva darbo medicinos gydytoja Evelina Antanėlė.

SYNLAB Lietuva labaratorijoje galite atlikti vairuotojo sveikatos patikrą dėl 1 grupės AM, A1, A, B1, B ir BE kategorijų transporto priemonių vairavimo. Sveikatos patikrinimą atlieka SYNLAB Lietuva darbo medicinos gydytoja Evelina Antanėlė.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.