fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Nėščiųjų tyrimai

Nėštumo laikotarpis yra  kupinos jaudulio, naujų iššūkių, patirčių ir lūkesčių – ypač jei tai yra pirmasis nėštumas.  Nėščiųjų tyrimai gali suteikti  informacijos, padėti nustatyti dažniausiai pasitaikančius pavojus, problemas, kylančias nėštumo metu. 

SYNLAB_nesciiuju infekcijos

Įvairios infekcijos nėštumo metu kelia pavojų tiek mamai, tiek ir vaisiui. Šiame straipsnyje rasite naudingos informacijos kodėl svarbu atlikti infekcijų tyrimus nėščiosioms ir į kokius tyrimus reikėtų atkreipti dėmesį.

SYNLAB_nestukei rekomenduojami tyrimai

SYNLAB laboratorija remiantis nėščiųjų sveikatos tikrinimo įsakymu sudarė sąrašą tyrimų, kuriuos rekomenduojama atlikti pirmo ir antro nėštumo trimestro metu.

Streptococcus agalactiae (B grupės β hemolizinis streptokokas) yra dažniausias naujagimių ankstyvosios (įgimtos) infekcijos sukėlėjas. Infekcija pasireiškia sepsiu, pneumonija ar meningitu. 

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.