fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Apsaugok save - pasiskiepyk nuo ŽPV

APSAUGOK SAVE - PASISKIEPYK NUO ŽMOGAUS PAPILOMOS VIRUSO (ŽPV)!

PASIŪLYMASKAINA, EUR
Vakcina/ skiepas nuo Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) Gardasil 9  165,00
Skiepijimo paslauga 5,00

Registruokis internetu! Registracija


Žmogaus papilomos viruso simptomai

Dažnai ŽPV užsikrėtę asmenys neturi jokių simptomų, tačiau jie infekuoti – viruso nešiotojai, t.y. virusą gali perduoti kitiems. Galima užsikrėsti iš karto ne vienu, bet keliais ŽPV tipais.  Tyrimų duomenimis, netrukus po seksualinio debiuto (po pirmųjų lytinių santykių) jau randama ŽPV infekcija lytiniuose takuose. Net ir tie asmenys, kurie turėjo tik vieną lytinį partnerį taip pat galėjo užsikrėsti ŽPV.

Klinikinė vakcinos Gardasil 9 informacija

Gardasil 9 yra skirta aktyviąjai imunizacijai nuo ŽPV sukeliamų ligų asmenims nuo 9 metų:

  • Vakcinoje esančių ŽPV tipų sukeliamų gimdos kaklelio, moters išorinių lyties organų, makšties ir išangės ikivėžinių pažaidų ir vėžio;
  • Specifinių ŽPV tipų sukeliamų lyties organų karpų (Condyloma acuminata);
  • Gardasil 9 reikia vartoti remiantis oficialiomis rekomendacijomis.

Dozavimas

Žmonėms, kuriems pirmosios injekcijos metu yra nuo 9 iki 14 metų (imtinai), vakcina gali būti skiepijami 2 arba 3 dozėmis.
Žmonėms, kurie pirmosios injekcijos metu jau yra sulaukę 15 ir daugiau metų, vakcina turi būti skiepijami pagal 3 dozių schema.

Vartojimo metodas

Vakcina turi būti suleista į raumenis, geriausia leisti žąsto deltinio raumens srityje arba viršutinėje priekinėje išorinėje šlaunies dalyje.

Galimas šalutinis poveikis

Vakcinos gali sukelti nepageidaujamas reakcijas, tačiau jos nėra sunkios, netgi priešingai – dažnu atveju būna trumpalaikės. Galimos nesunkios šalutinės reakcijos – paraudimas ar patinimas dūrio vietoje, lengvas karščiavimas, galūnės skausmas, kur buvo suleista vakcina ir kita.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.