fbpx

+370 6 853 98 01

-->

SYNLAB - FK Žalgiris partneris

Džiaugiamės galėdami būti Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ partneriu! Sunkų fizinį krūvį prieš sezoną turintys „Žalgirio“ žaidėjai įvertinami ne tik fiziniais testais – apie futbolininkų būklę padeda daugiau sužinoti ir atliekami medicininiai kraujo tyrimai. 

„Žalgirio“ medicinos personalas viso sezono metu ne tik gydo žaidėjų traumas ar sužeidimus, bet ir atlieka profilaktiką. Prieš sezoną kiekvienas žaidėjas praeina medicininę apžiūrą, o keliskart metus futbolininkams daromi papildomi tyrimai. 

„SYNLAB Lietuva“ laboratorijoje reguliariai atliekami tyrimai padeda žalgiriečiams pasiruošti sezonui 

. „Atlikome tyrimus po krūvio, jie skirti pasižiūrėti žaidėjų atsistatymą, mikroelementus ir biochemiją. Tokius tyrimus atliekame  kelis kartus per metus. Jie reikalingi nustatyti krūvio apimtį, kam reikia kokių papildų“, - aiškino „Žalgirio“ vyr. kineziterapeutas Dainius Pavilonis. 

Pasak klubo vadovės Vilmos Venslovaitienės, žaidėjų sveikata – itin svarbus sportinio proceso elementas: „Džiaugiamės kad turim partnerį „SYNLAB Lietuva“, su kurio pagalba galime atidžiau stebėti žaidėjus. Galime būti ramesni, kad jie gali dirbti, yra sveiki ir atsistato po krūvių.“  

Su sporto organizacijomis ne pirmus metus dirbančios „SYNLAB Lietuva“ direktorė Kristina Marčiulaitienė džiaugėsi galimybe bendradarbiauti su žalgiriečiais: „Visada džiaugiamės galėdami ir pagelbėti, ir būdami partneriais sportininkams. Visada palaikome sportuojančius, siekiančius tikslo. Sportininkams galime duoti pridėtinės vertės per tyrimus, per tarptautinę patirtį, nes esame tarptautinės įmonės dalis Lietuvoje.“ 

Ji pabrėžė, jog rūpintis savo sveikata turėtų ne tik sportininkai, bet ir kiekvienas žmogus. „Mūsų laboratorijos specialistai sukūrė tyrimų programas, kurios aktualios kiekviename amžiaus tarpsnyje, ypač -  vaikams ir paaugliams. Lietuvoje dažnai turime vitaminų trūkumą, ypatingai tarp sportuojančių nes jie turi intensyvesnį krūvį, gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą. Tuo vertėtų susirūpinti ir atlikti tyrimus reguliariai.“  

„SYNLAB Lietuva“ turi ilgalaikę patirtį medicinos diagnostikos srityje ir atlieka įvairius tyrimus, kurie gali padėti įvertinti bendrą organizmo būklę ar nustatyti pirmuosius ligos signalus. Vilniuje yra trys medicinos tyrimų laboratorijos padaliniai, taip pat tyrimus atlikti galima Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Druskininkuose. 

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.