fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Prenataliniai tyrimai

Nėštumo laikotarpis yra  kupinos jaudulio, naujų iššūkių, patirčių ir lūkesčių – ypač jei tai yra pirmasis nėštumas.  Nėščiųjų tyrimai gali suteikti  informacijos, padėti nustatyti dažniausiai pasitaikančius pavojus, problemas, kylančias nėštumo metu.  

Šioje skiltyje rasite išsamios informacijos apie nėštumo metu atliekamus svarbiausius tyrimus ir SYNLAB specialistų rekomendacijas:

SYNLAB_Vaisiaus lyties nustatymo tyrimas

Atskiros vaisiaus DNR nustatymas motinos kraujo sistemoje suteikia neinvazinę galimybę diagnozuoti vaisiaus lytį, nesukeliant jokio pavojaus nei nėščiajai, nei vaisiui.

SYNLAB_PRISCA

PRISCA (Prenatal Risk Calculation) – tai neinvazinis nėščių moterų kraujo tyrimas, kurio metu pagal keleto biocheminių žymenų parodymus ir kitus nėščiosios duomenis kompiuterinės programos pagalba įvertinama vaisiaus apsigimimų rizika dėl Dauno ir Edvardso sindromų bei nervinio vamzdelio defekto.

SYNLAB_vaisiaus RHD nustatymas

Nėštumo metu į motinos kraują patenka laisva vaisiaus DNR. Ji gali būti panaudojama vaisiaus lyties, chromosominių ligų ir Rh faktoriaus nustatymui, nesukeliant jokio pavojaus nei pačiam vaisiui, nei motinai.

Vaisiaus RhD tyrimas yra labai svarbus kai mamos kraujas yra RhD neigiamas, kadangi atsiranda vaisiaus hemolizinės ligos rizika.

Untitled 1 tyrimas, analizuodamas neląstelinę vaisiaus DNR, esančią motinos kraujyje aptinka chromosomų anomalijas nėštumo metu ir yra išsamiausias bei patikimiausias tyrimas rinkoje.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.