fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Maisto netoleravimo tyrimai

Vyrauja idėja, kad mityba, kaip ir piršto antspaudas, turi būti indviduali, o ne standartizuota. Kiekvienas asmuo priklausomai nuo organizmo indvidualiai toleruoja skirtingus maisto produktus. Daugeliu atvejų maisto netoleravimą lydi lėtiniai susirgimai, sunkiai gydomi įprastais terapiniais metodais. Simptomai, pasireiškiantys dėl maisto netoleravimo, pastebimi ne iškart po valgio, tad suprasti, kuris maistas veikia neigiamai, sunku.

Su valgytu maistu susiję simptomai gali pasireikšti dėl fermentų stokos, cheminio jautrumo, imuninių reakcijų, virškinimo sutrikimų,  disbakteriozės, alkoholio ar medikamentų vartojimo. Tačiau daugelis maisto netoleravimo reakcijų yra susijusios su imuniniu atsaku į maistą – imuninė sistema reaguoja gamindama specifinius imunoglobulinus G (IgG). IgG jungiasi su maisto baltymais, sudaro kompleksus, kuriuos imuninė sistema turėtų pašalinti. Bet jeigu tokių kompleksų susidaro nuolat ir daug, imuninė sistema nebepajėgia jų šalinti efektyviai. Todėl imuniniai kompleksai kaupiasi, skatina uždegimines reakcijas ir gali pažeisti įvairias organų sistemas ar pasireikšti negalavimais:

  • virškinimo sistemos – pilvo pūtimas, diegliai, pykinimas, vėmimas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, pabrinkimai, apetito ir svorio kontrolės problemos;
  • kvėpavimo sistemos – sloga, sinusitas, astma;
  • judėjimo sistemos – artritas, sąnarių skausmai, raumenų spazmai ar silpnumas;
  • nervų sistemos – galvos skausmai, migrena, dėmesio sutrikimai, nerimas, depresija, nuovargis ar hiperaktyvumas;
  • odos – bėrimai, niežulys, egzema, atopinis dermatitas, žvynelinė.

SYNLAB Lietuva laboratorijoje atliekami maisto netoleravimo tyrimai

PASLAUGOS PAVADINIMASKAINA, EUR
Laktozės netoleravimas: laktozės netoleravimą lemiančio genetinio faktoriaus nustatymas (PGR)  55,00
MYFOODPROFILE maisto netoleravimo tyrimas, 53 specifiniai IgG + GLITIMAS 129,00
MYFOODPROFILE maisto netoleravimo tyrimas, 108 specifiniai IgG 259,00
CYTOLISA maisto netoleravimo tyrimas suaugusiems, 176 specifiniai IgG  349,00
MYFOODPROFILE maisto netoleravimo tyrimas, 216 specifiniai IgG 379,00

Registruokis tyrimams internetu! Registracija

SYNLAB_laktozes netoleravimo tyrimas

Pavartojus pieno produktų tenka susidurti nu nemaloniais pojūčiais: dujų kaupimusi, pilvo putimu, viduriavimu? Ar priežastis gali būti laktozės netoleravimas?

SYNLAB_maisto netoleravimo tyrimai

Maisto netoleravimo tyrimas atliekamas iš kraujo mėginio, nustato organizmo įsijautrinimą 216 maisto produktų ir priedų.

SYNLAB_maisto netoleravimo tyrimai

Maisto netoleravimo tyrimas atliekamas iš kraujo mėginio, nustato organizmo įsijautrinimą 108 maisto produktų ir priedų

SYNLAB_maisto netoleravimo tyrimai

Cytolisa maisto netoleravimo tyrimas atliekamas iš kraujo mėginio, nustato organizmo įsijautrinimą 176 maisto produktų ir priedų

Maisto netoleravimo tyrimas

Net sveikai maitinantis gali kilti sveikatos sutrikimų, tokių kaip pilvo pūtimas, nuovargis, migrena, odos bėrimai, miego sutrikimai, nepagrįstai padidėjęs svoris, pakilęs kraujospūdis ir pan. Ir nors, atrodo, laikomės sveikos mitybos principų, tačiau organizmui netoleruojant tam tikrų maisto produktų simptomų išvengsime tik juos pašalinę iš savo raciono.

SYNLAB_MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAI

Maisto netoleravimo tyrimas atliekamas iš kraujo mėginio, nustato organizmo įsijautrinimą 54 maisto produktų ir priedų( 53 produktai (dalis jų mišiniuose) + glitimas).

SYNLAB_maisto netoleravimo tyrimas

Maisto netoleravimo ir alergijos simptomai gali būti panašūs, todėl šios dvi būklės dažnai ir yra painiojamos. Be to, tas pats maisto produktas gali būti ir klasikinės alergijos, ir maisto netoleravimo simptomų kaltininkas.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.