fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Anti-tTG-IgG

Audinių  transgliutaminazė (tTG) specifiškai pasiskirsto žarnos epitelyje, priklausomai nuo glitimo kiekio tik esant celiakijai. Antikūnų prieš tTG nustatymas yra jautrus ir specifiškas tyrimas diagnozuojant slaptas ir silpnai kliniškai išreikštas celiakijos formas. 

Radus šių antikūnų ir vartojant glitimo turinčių produktų, galima įtarti celiakiją. Nors šis tyrimas yra jautrus ir specifiškas, tačiau vaikams iki 3 m.  gali būti neigiamas.

Antikūnų prieš audinių transgliutaminazę tyrimas (anti-tTG-IgA ) laikantis beglitiminės dietos sumažėja maždaug po metų.

Anti-tTG-IgG  tyrimas rekomenduojamas tada, kai nustatomas IgA deficitas. Laikantis beglitiminės dietos IgG titrai sumažėja tik po 2–3 m.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.