fbpx

+370 6 853 98 01

-->

Alerginiai tyrimai

Tyrimas ALEX² makrogardelė – tai pats išsamiausias alergijų (specifinių IgE tyrimas) nustatymas iš kraujo. Tyrimo metu, iš kraujo mėginio nustatomas įsijautrinimas visiems kliniškai reikšmingiems alergenų šaltiniams ir alergenų komponentams. Kiekybiškai ištiriamas paciento jautrumas 295 alergenams (117-iems alergenų šaltiniams ir 178-iems alergenų komponentams) ir nustatomas bendras IgE.

SYNLAB_Alerginiai tyrimai

Kai įtariama šienligė ar kitokia alergija, vertėtų išsitirti, kad tiksliai žinotumėte, kas dėl jūsų negalavimų kaltas. Jeigu reiškiasi ligos simptomai, bet tyrimais liga nepatvirtinta, tai tebus spėjimas.

SYNLAB_alergenu paletes

 Alergenų rinkinius sudaro nuo 20 iki 61 alergeno. 

SYNLAB_Pavieniai alergenai

Tyrimai (spec. IgE) atliekami  ImmunoCAP  sistema (Phadia), – tai auksinis standartas  alergijų diagnostikoje.

SYNLAB_Molekuliniai pavieniai alergenai

Alergeno baltymai pagal struktūrą skirstomi į grupes, kurios pasižymi skirtingomis savybėmis. Žmogus gali būti alergiškas ne „visam“ alergenui, o tik kai kuriems jo komponentams. Nuo komponentų kombinacijos priklauso alergijos pobūdis ir sunkumas.

SYNLAB_celiakijos tyrimai

Diamino oksidazė (DAO) – fermentas, atsakingas už histamino skaidymą. Pagrindinė šio fermento sintezės vieta yra plonasis žarnynas. Iš čia diamino oksidazė limfiniu keliu patenka į kraujotaką (skaido histamino perteklių, susidarantį arba vykstant alerginėms reakcijoms) arba į žarnyno spindį.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.