fbpx

+370 6 853 98 01

-->

 

 

 MAMAI dovana uzsklanda 1200x600

Moterų sveikatos gerinimo mėnuo

Visą Gegužės mėn. SYNLAB laboratorijoje net TRYS specialūs pasiūlymai moterims! 

 Neatideliok rytojui uzsklanda 1200x600

Pasitikrink dėl gimdos kaklelio vėžio

Gimdos kaklelio vėžio galima išvengti, reguliariai atliekant citologinius gimdos kaklelio vėžio tyrimus. Visą gegužės mėn. gimdos kaklelio citologinis (PAP) tyrimas skystoje terpėje + ŽPV 21 AR genotipų tyrimą galite atlikti už 70,00 Eur. (įprasta kaina -90,00)

 Alergija BLITZ nuolaida WEB 1200x600

Žiedadulkės kuteną nosį?

Visą gegužės mėn. SYNLAB laboratorijoje nuolaida mišrių alergenų rinkiniams: 42 alergenų 3716 - 69,00 (įprata kaina 89,00 Eur.), 54 alergenų 3790 - 79,00 (įprata kaina 99,00 Eur.) Atliekant alergenų rinkinį Bendras imunoglobulino E tyrimas - 9,00 Eur

 Molekuliniams rinkiniams uzsklanda 1200x600

NAUJIENA! Molekulinių alergenų komponentų rinkinių tyrimai

Ar žinojote, kad žmogus gali būti alergiškas ne „visam“ alergenui, o tik kai kuriems jo komponentams? SYNLAB laboratorijoje nuo šiol galite atlikti net 6 skirtingus molekulinių alergenų ekstraktų ir komponentų rinkinių tyrimus, tikslesnei alergijų diagnostikai. 

 tevo uzsklanda 1200x600

TĖČIO DIENĄ - RŪPINKIMĖS JOS SVEIKATA

Tėčio dienos proga parodykime savo meilę jais ir rūpestį jų sveikata!  Tėčio dienos proga iki Gegužės 31 d. WellMe profilaktinę kraujo tyrimų programą JAI/JAM galite įsigyti su -20 % NUOLAIDA!

Erkinis uzsklanda 1200x600

Geriausia apsauga nuo erkinio encefalito - vakcina!

Apsisaugok nuo erkinio encefalito, pasinaudok specialiu pasiūlymu ir pasiskiepyk! Erkinio encefalito vakcina TicoVac, skiepijantis  trims ar daugiau žmonių – 30,00 EUR (asmeniui). 

 Maisto netoleravimo tyrimai SYNLAB

WellMe profilaktinės tyrimų programos

WellMe - SYNLAB laboratorijos specialistų sukurtos tyrimų programos, skirtos užtikrinti, kad bet kuriuo gyvenimo etapu gautumėte išsamų sveikatos įvertinimą. Pradėk savo kelionę sveikesnio aš link!

 Laktozės netoleravimo tyrimas WEB

Genetinis laktozės netoleravimo tyrimas

Pavartojus pieno produktų tenka susidurti nu nemaloniais pojūčiais: dujų kaupimusi, pilvo putimu, viduriavimu? Ar priežastis gali būti laktozės netoleravimas? SYNLAB laboratorijoje galite atlikti genetinį laktozės netoleravimo tyrimą iš burnos epitelio ar kraujo mėginio, tyrimo kaina - 55,00 Eur. 

 Uzsklanda NIPT 1200x600

Patikimiausias ir išsamiausias neinvazinis tyrimas NeoBona

NeoBona neinvazinis tyrimas pateikiantia ypač patikimus rezultatus dėl: dažniausių chromosomų anomalijų (Dauno, Edvardso, Patau), lytinių chromosomų ir vaisiausiaus lyties, makrodelecijų ir visų 23 chromosomų porų anomalijų.

Gastropanel

Rėmens tyrimų programa - GastroPanel

Norite sužinoti ar Jūsų skrandis yra sveikas? GastroPanel - kraujo tyrimas, skirtas įvertinti skrandžio struktūros ir veiklos sutrikimus.Tyrimo kaina - 134,00 Eur.

Plačiau apie tyrimą

Gydytojai

Gydytojo akušerio ginekologo konsultacija 

Skirk 30 minučių savo lytinei sveikatai! SYNLAB laboratorijoje Vilnuje, Kaune ir Klaipėdoje konsultuoja gydytojos akušerės ginekologės.

 Treciadienis senjoru diena WEB

Senjorų diena

TREČIADIENIS - SENJORŲ DIENA. Visoms paslaugoms taikoma 10 PROC. NUOLAIDA!

 ŽPV tyrimai WEB

Šeimos ir draugų diena

KETVIRTADIENIS - ŠEIMOS IR DRAUGŲ DIENA. Grupėms nuo 3 ir daugiau asmenų, vieno vizito metu atliekant tyrimus, taikoma 15 PROC. NUOLAIDA!

Mega 1200x600

Gydytojos genetikės konsultacijos 

Kada apsilankyti pas gydytoją genetiką? SYNLAB laboratorijoje Vilnuje, Kaune ir Klaipėdoje konsultuoja gydytojo genetikė Eglė Butkevičienė.

 POLA uzsklanda 1200x600

POLA kortelė

Nuo šiol SYNLAB Lietuva laboratorija POLA partneris! Visiems POLA nuolaidų kortelės turėtojams suteikiama 20% nuolaidą kraujo tyrimams*.

SYNLAB laboratorijos gydytojai parengė 22 sveikatos patikros programas, kurios įvertins bendrą organizmo būklę ir padės nustatyti pirmuosius ligos signalus.

Atsiprašome, puslapis nepasiekiamas. Galbūt Jūs ieškojote?

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.